Olej babassu czy rycynowy – co lepsze do olejowania włosów?

Czy olejek rycynowy da się zastąpić? Egzotyczny, sprowadzony z drugiej części świata olej babassu wydaje się ciekawszy. Czy jest skuteczniejszy? Nazwa babassu brzmi egzotycznie, a on sam wspaniale pielęgnuje nawet bardzo ciężkie, grube włosy bez objętości. Niestety nie jest dla każdego i jeśli Twoje włosy są osłabione i wypadające, cienkie, delikatne i nie chcą rosnąć – wystrzegaj się maseł i olejów o stężonej formie – najczęściej są przeznaczone tylko włosów niskoporowatych. Swoją pielęgnację oprzyj na naturalnym olejku rycynowym – nie dość, że pasuje do wszystkich rodzajów włosów, to w dodatku doskonale pobudza i wzmacnia cebulki. Hamuje wypadanie i pobudza wzrost nowych, mocnych włosów.

Olej rycynowy – dlaczego warto mieć go w łazience?

Olejek rycynowy jest wyjątkowy – jedyny o tak specyficznym składzie i działaniu. ZW żadnym nie znajdziesz kwasu rycynolowego (rącznikowego), który wzmacnia cebulki i poprawia strukturę włosów. Olej rycynowy ma budowę podobną do ludzkiej keratyny, dlatego stał się najskuteczniejszym znanym olejem kosmetycznym na włosy, rzęsy i brwi. Olejek rycynowy doskonale odżywia wzmacnia regeneruje i pobudza wzrost włosów, rzęs, brwi.
Zaskakujące jest to, że olejek rycynowy można stosować do każdych włosów. Zadba zarówno o zniszczone, suche, cienkie i wypłowiało, jak i grube, ciężkie przetłuszczające się bez objętości. Odpowiednio zaaplikowany, dokładnie zmyty po olejowaniu olejek rycynowy nadaje włosom lekkości, objętości i zdrowego blasku, a po kilku tygodniach znacznie poprawi ich wygląd, jakość i kondycję. To jedyny olejek, który potrafi tak skutecznie przyspieszyć porost włosów.

Olejek Rycynowy Nanoil – jakość, z którą warto się liczyć

Jakość w wyborze kosmetyków jest istotna. W przypadku olejków najwazniejsza, ponieważ to ona decyduje, jak wiele cennych składników pozostaje w olejku po jego pozyskaniu. Dlatego Olejek Rycynowy Nanoil jest oceniany jako produkt premium, czyli najlepszy olejek do włosów, o doskonałej jakości, Nanoil jest 100% czystym, organiczny, naturalny, bez domieszek, parabenów, silikonów, starannie wytłoczony na zimno, nierafinowany. To 100% wszystkiego, co najlepsze z nasion pięknego rącznika pospolitego, czyli olej rycynowy w pełnej krasie.

Olejek Rycynowy Nanoil – efekty i działanie

Babassu to olej, który doskonale pielęgnuje, chroni i upiększa włosy. Rycynowy to krok dalej w pielęgnacji. Co potrafi olejek Nanoil pozyskany z rącznika pospolitego?

  • wzmacnia włosy od cebulkiOlejek Rycynowy Nanoil
  • przyspiesza ich wzrost
  • hamuje wypadanie włosów
  • oczyszcza skórę głowy
  • wzmacnia włosy na całej długości
  • poprawia strukturę włosów
  • nadaje lekkości, witalności i blasku
  • dba o każdy rodzaj włosów
  • hamuje łojotok i przetłuszczanie
  • działa antybakteryjnie i antyseptycznie

Olejek Rycynowy Nanoil – opinie

Olej rycynowy od Nanoil szybko zdobył popularność najlepsze opinie jako najbardziej wartościowy i skuteczny olejek rycynowy. Blogerki i kosmetolodzy polecają go nie tylko do olejowania włosów i pielęgnacji brwi, ale także do oczyszczania twarzy, masażu przy skórze z rozstępami, kuracji na suche dłonie i stopy. Olej rycynowy jest doskonałym komponentem dla kosmetyków domowych i
Częste porównanie: Olejek rycynowy kontra babassu – który działa lepiej?
Jeśli liczysz na silniejszą regenerację i wzmocnienie włosów – wybierz olejek rycynowy. Jeśli dodatkowo Twoje włosy są zniszczone, suche, cienkie i innej porowatości niż niska – zrezygnuj z masła babassu i sięgnij po uniwersalny olejek rycynowy do olejowania włosów. Wykorzystuj go też do pielęgnacji paznokci i skóry – to wszechstronny kosmetyk o doskonałym działaniu kosmetycznym.

Chcesz poznać więcej zastosowań oleju rycynowego w pielęgnacji?

Odwiedź stronę https://nanoil.pl/olej-rycynowy

Zostaw komentarz